A P E L

Pomoc dla pogorzelców

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc dla rodziny z Pączewa, której 4 maja br. całkowicie zmienił się świat.

Straciła cały dorobek życia w pożarze, z którego utrzymywała się.   

Obraz zniszczeń widać dopiero po przybyciu na miejsce zdarzenia. Na szczęście wszyscy domownicy są cali i zdrowi, ponieważ ogień nie przeniósł się na budynek mieszalny, lecz brakowało kilku minut aby doszło do ogromnej tragedii.

Straty są ogromne, w jednej chwili rodzina została pozbawiona budynków gospodarczych, garaży, stodoły oraz sprzętu rolniczego mi. in traktora, dwóch pres, opryskiwacza, cały skład zbóż,  zakupionych nawozów oraz innego rolniczego sprzętu. Wszystko spłonęło.

Szanowni Państwo zwracamy się o pomoc i wsparcie finansowe dla poszkodowanej rodziny, która straciła dorobek życia.

Prosimy o dokonanie wpłat na konto społecznościowe Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skórczu nr 54 8342 0009 0007 5561 2000 0007 wpisując w treści przelewu: pomoc pogorzelcom z Pączewa.

Prosimy również Państwa o pomoc poszkodowanej rodzinie w inny sposób: rodzinie pozostały maciory z małymi, które trzeba wykarmić. Całe wyżywienie dla nich spłonęło, prosimy  o kontakt w sprawie żywności dla zwierząt bezpośrednio z pogorzelcami pod numerem telefonu 572-365-061.

Liczy się każda złotówka lub gest, za które z góry dziękujemy. Wierzymy, że razem możemy pomóc poszkodowanym odbudować ich dorobek życia.

 

Wójt Gminy Skórcz Sławomir Czechowski

Proboszcz Parafii Pączewo Irenusz Nowak

Sołtys Pączewa Halina Wika wraz z radą sołecką

OSP Pączewo

Pracownicy GOPS-u