12 kwietnia 50 – rocznicę zawarcia związku małżeńskiego obchodzili Państwo Urszula i Zbigniew Szulz zamieszkali w Pączewie. Dostojnych Jubilatów odwiedziły zastępca wójta Pani Justyna Erdanowska oraz Pani sołtys Halina Wika. Złote Gody to niecodzienna i wspaniała chwila nie tylko dla Jubilatów, Ich najbliższych i przyjaciół, ale też dla władz państwowych i samorządowych - rodzina to przecież fundament społeczności.

Jeszcze raz prosimy o przyjęcie życzeń i doczekania kolejnych Jubileuszy.
„Był taki czas wyjątkowy, połączył ze sobą serca dwa.
Miłością skuł je jak dwie połowy, by rozkwitały jak piękny kwiat.
A dziś, gdy gody obchodzicie Wasze, samych radosnych życzymy chwil,
by zdrowie i miłość trwały zawsze a każdy dzień szczęśliwy był.”
Wójt Gminy Sławomir Czechowski
Z-ca wójta Justyna Erdanowska
Sołtys Pączewa Halina Wika
oraz pracownicy GOPS
Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z Zarządzeniem Nr 6/2019 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skórczu dzień 02 maja 2019 r. (czwartek) będzie dniem wolnym od pracy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Skórczu.
Dzień ten będzie odpracowany w sobotę 27 kwietnia 2019 r. tego dnia ośrodek będzie czynny w godzinach 7.30-15.30.
Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skórczu ogłasza nabór na stanowisko pracownika socjalnego.
Wiećej informacji pod adresem:
https://gopsskorcz.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/pracownik-socjalny.html
29 marca 2019 roku 50-tą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego obchodzili Państwo Stanisława i Bogusław Samula z Mirotek.
Złote Godyto to niecodzienna i wspaniała chwila nie tylko dla Jubilatów ich najbliższych i przyjaciół ale też dla władz samorządowych. Z okazji jubileuszu przedstawiciel sołecta Mirotki Pani Justyna Lepak odwiedziła szczęśliwych Jubilatów z życzeniami od Wójta , samorządu, mieszkańców gminy oraz pracowników urzedu i jednostek samorzadowych życząc zdrowia na kolejne lata.
Złote Gody to wyjątkowa uroczystość. Wspólnie przeżyte 50 lat to niezwykły symbol wierności i miłości rodzinnej. To czas, w którym z pewnością nie brakowało szczęścia, sukcesów i radosnych wzruszeń, jak również kłopotów, rozczarowań, a nawet łez. To także piękny przykład budowania najwyższych wartości, jakimi są małżeństwo i rodzina.
„Wszystkiego najlepszego:
Niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
Niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają,
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!”

Wójt Gminy Sławomir Czechowski
Sołtys Pani Justyna Lepak
oraz pracownicy GOPS
30 marca wspaniały Jubileusz obchodził Pan Franciszek Anders, który w obecności rodziny celebrował 91 Urodziny. Jubilata odwiedził Wójt Gminy Sławomir Czechowski, Pani sołtys Halina Wika i kierownik GOPS Gabriela Kozłowska, którzy złożyli najserdeczniejsze życzenia, wręczyli kwiaty oraz skromny upominek. Podczas miłej rozmowy przy kawie wspominano stare czasy. Członkowie rodziny sprawiają najwięcej radości Panu Bogusławowi dzięki nim cieszy się radością swojego codziennego życia.
> >
Życzymy Panu Franciszkowi samych radosnych chwil w otoczeniu rodziny i życzliwych ludzi oraz niegasnącej pogody ducha , której Jubilatowi nie brakuje.
„Życzymy Panu , aby każdy dzień był niezapomnianą przygodą,
Aby mógł Pan przeżywać go z pasją .
Żeby zawsze miał Pan powody do zadowolenia.
Aby nigdy nie zabrakło Panu ciepła i miłości
najważniejszych osób w życiu – tych które są teraz i które będą.
Życzymy jeszcze - ciszy tak czystej, żeby
słychać było bicie Pana serca , a w nim rodziły się
najpiękniejsze marzenia, które zawsze się spełniają.”
Wójt Sławomir Czechowski
Pani Sołtys Halina Wika
Pracownicy GOPS


